SIGILLUM podpis elektroniczny

Podpis elektroniczny

Zestawy do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego Sigillum Sign:

Sigillum Polskie Centrum Certyfikacji Elektronicznej oferuje trzy podstawowe zestawy do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego weryfikowanego kwalifikowanym certyfikatem elektronicznym, z okresem ważności na jeden rok:

 • Zestaw Sign S, tylko do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego, najtańszy zestaw dla osób posiadających komputery z wbudowanym czytnikiem kart kryptograficznych, lub osoby posiadające własne czytniki.
 • Zestaw Sign M jak wyżej, w komplecie z czytnikiem kart kryptograficznych dołączanym do portu USB,
 • Zestaw Sign L jak wyżej oraz zawiera certyfikat komercyjny służący do podpisywania poczty elektronicznej, szyfrowania danych i logowania do systemów komputerowych.

Karta kryptograficzna Sigillum jest bezpiecznym nośnikiem certyfikatów elektronicznych i kluczy kryptograficznych z nimi związanych.

Do obsługi karty kryptograficznej i/lub czytnika kart, niezbędne jest oprogramowanie instalowane w systemie operacyjnym komputera i pozwalające aplikacjom komunikować z tymi urządzeniami – jest ono zawsze dostarczane w komplecie z kartą i/lub czytnikiem kart kryptograficznych.

Certyfikat kwalifikowany Sigillum Top – jest to kwalifikowany certyfikat zgodny z Ustawą o Podpisie Elektronicznym – może być wydawany tylko przez Centrum Certyfikacji wpisane na listę kwalifikowanych podmiotów świadczących usługi certyfikacji elektronicznej.

Certyfikat komercyjny Sigillum Basic – jest to jeden z możliwych do zakupu certyfikatów komercyjnych wydawanych przez Sigillum PCCE.

 

***********************************************

1001 usług dla Starachowic

Usługi biurowe i finansowe

ksero poligrafia ubezpieczenia kredyty podpis elektroniczny

Edytuj


 • Kontakt:

  -------------------------------------------
  AllSell IT Sp. z o.o.
  ul. Kościelna 20
  27-200 Starachowice
  tel. 508 218 600
  email: kazimierz.kucharski@allsell-it.pl