Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

 

Witamy na naszej stronie internetowej. Jeżeli interesują Cię ubezpieczenia, to nie mogłeś lepiej trafić. Jesteśmy multiagencją działającą na rynku ubezpieczeń od 2006 r. Naszym atutem jest duże doświadczenie i stabilność firmy.

Każdy Klient jest traktowany indywidualnie. Stosownie do potrzeb naszych Klientów dobieramy najbardziej optymalne ubezpieczenie służąc jednocześnie rzetelną pomocą.

Regularnie bierzemy udział w szkoleniach przeprowadzanych przez Towarzystwa Ubezpieczeń oraz na bieżąco śledzimy zmiany na polskim rynku ubezpieczeniowym. Dlatego nasza pomoc często wybiega poza ramy pracy przeciętnego pośrednika ubezpieczeniowego.

Chcemy być agencją ubezpieczeniową przyjazną dla Klientów i otwartą na realizację ich oczekiwań. Nasze doświadczenie, pozwala nam służyć fachową pomocą i profesjonalną obsługą przy dobieraniu najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia.

Szeroki wachlarz oferowanych ubezpieczeń pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów i pozwala na kompleksową obsługę zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Wszystko to sprawia, że z każdym rokiem powiększa się grono naszych Klientów.

Pragniemy służyć naszym Klientom przez kolejne lata i stale podnosić jakość naszych usług. Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy do kontaktu z nami.

 

Czym się zajmujemy?

W naszym biurze znajdziecie Państwo pełną gamę ubezpieczeń dla klientów indywidualnych, osób prowadzących działalność gospodarczą i firm.
Oto główne rodzaje naszych usług:

Tanie ubezpieczenia komunikacyjne.

Ubezpieczenia majątkowe(mieszkania,domy itp.)

Ubezpieczenia dla rolników(obowiązkowe i dobrowolne)

Ubezpieczenia na życie i zdrowie

Ubezpieczenia grupowe

Ubezpieczenia przedsiębiorców

Ubezpieczenia turystyczne

Polecamy ubezpieczenia pakietowe(komunikacyjne plus majątkowe)

 

W naszej ofercie: AXA  AVIVA  LINK4  PROAMA LIBERTY DIRECT  COMPENSA  MTU Gothaer Generali  Ergo Hestia PZU Uniqa  InerRisk HDi  WARTA
***********************************************

1001 usług dla Starachowic

Usługi biurowe i finansowe

ksero poligrafia ubezpieczenia kredyty podpis elektroniczny

Edytuj


 • Kontakt:

  -------------------------------------------
  AllSell IT Sp. z o.o.
  ul. Kościelna 20
  27-200 Starachowice
  tel. 508 218 600
  email: kazimierz.kucharski@allsell-it.pl